Altcoin Eğitim

SafeMoon (SFM) Nedir? SafeMoon Canlı Fiyatı

SafeMoon (SFM) Nedir? SafeMoon Canlı Fiyatı
TRY
USD
EUR
GBP
safemoonSafeMoon [OLD] (SAFEMOON)
0.00000010310532
safemoonSafeMoon [OLD] (SAFEMOON)
$ 0.0000000055905
safemoonSafeMoon [OLD] (SAFEMOON)
0,00000000582441
safemoonSafeMoon [OLD] (SAFEMOON)
0.0000000052106

SafeMoon (SFM) Nedir? SafeMoon (SFM) hakkında bilmeniz gereken her şey

Bu makaleyi okuduğunuza göre SafeMoon (SFM) dijital para birimi adını çok duymuş olabilirsiniz. Bu dijital para birimi, son zamanlardaki fiyat artışı nedeniyle kripto para piyasasının trendi haline geldi ve birçok kişi bu kripto para birimi ve geleceği hakkında bilgi arıyor. Bu yazımızda size SFM hakkında bilgi vermeye çalışıyoruz. Bu makaleyi okuyarak bu dijital para birimi hakkında bilgi bulabilirsiniz.

Sizi SafeMoon (SFM) tek cümlede tanıştırmak ve bu dijital para birimini tanımanıza yardımcı olmak istiyorsak SafeMoon (SFM) dijital para biriminin DeFi para birimleri kategorisinde veya merkezi olmayan bir finansal token olduğunu söyleyebiliriz. Bilinen. Bu dijital para biriminin kripto para piyasasına yeni girdiğini ve bu nedenle bu kripto para birimleri hakkında çok az bilgi bulunduğunu bilmek önemlidir.

Genel olarak, SafeMoon (SFM) Dijital Para Birimi, merkezi olmayan bir alternatif finansal sistem sağlamayı amaçlamaktadır. Bu dijital para birimi, Bainance veya Bainance Smart chain’e dayanmaktadır. Dijital para birimi 8 Mart 2021’de piyasaya sürüldü, ancak bu yıl Nisan ortasında fiyatı bir roket gibi yükseldi ve birçok yatırımcının dikkatini çekti. Bu kripto para birimlerinin fiyat artışının, 20 Nisan’da Bainance Exchange’in ani bir yatırımcı akışı nedeniyle platformundan çekilmeyi geçici olarak durdurmak zorunda kalacak şekilde olduğunu bilmek gerekir.

SafeMoon nasıl çalışır?

Bu dijital Para Birimi Protokolü, nakit toplama, jeton yakma ve statik ödülleri içeren üç ana bileşenden oluşur. Ancak, SafeMoon (SFM) protokolünün performansında her birinin oynadığı rolü görelim.

Manuel jeton yakma

Protokoldeki bu bölüm, jeton yakma mekanizmasından sorumludur. SafeMoon (SFM) protokolü, manuel bir jeton yakma sistemi kullanarak protokolün kendisi tarafından sürekli yanmayı kontrol etmeye çalışır. Bu protokol, Safe Moon ekibi tarafından token yakabilecek bir sistem tasarlamıştır ve bu manuel olarak yapılır.

Statik ödüller

Bu dijital Para Birimi Protokolü, bir işleme girilen jeton sayısı için koşullu miktarda ödül içeren bir sistem kullanır. Aslında, alacağınız ödül miktarının satın alınan token sayısına bağlı olduğu söylenebilir.

Para koleksiyonu

Likidite havuzunun tasarımı, kullanıcılar için avantajları olan iki nedenden dolayı yapılır. Likidite havuzunun tasarlanmasının nedenlerinden biri, yakma mekanizmasına bağlı olması ve hem alıcı hem de satıcı olan kullanıcılardan vergi tokenleri almasıdır. Bu fiyatı düşürür.

Tesla Hissesi Nasıl Alınır?

Nasdaq 100 nedir? Nasdaq 100 endeksi nedir?

 NASDAQ hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

SafeMoon's CEO Now Wants to Tackle Wind Turbine Nanotechnology and a Web3  Telecommunications Network – Wait, What?

Ayrıca likiditedeki artış, vergilerdeki ve tokenin toplam likiditesindeki artışla birlikte istikrar ve istikrara neden olur. Bu, jeton sahipleri için kullanışlıdır. Genel olarak, daha fazla likidite, fiyatların korunmasına daha fazla yardımcı olur.

Dolaşımda kaç tane SafeMoon var?

SafeMoon (SFM) Dijital Para Birimi whitepaper, mevcut jeton sayısı için aşağıdakilerden bahseder:

Yakılan 223.000.000.000.000 jeton ve 777 milyar adil tedarik kaynağı ile toplam 1.000.000.000.000.000.000.000.

White Paper protokolüne göre, Safe Moon protokolü, her işlemden yarıya indirilen %10 vergi alınacak şekilde çalışır. %5 ücret tüm token sahiplerine o anda dağıtılırken, kalan %5 yarı yarıya yeniden dağıtılır, %50 BNB sözleşmesi ile satılır ve kalan %50 Likidite çiftleri eklendikçe otomatik olarak BNB ile eşleştirilir. 

SafeMoon (SFM) dijital para birimi, yazı yazılırken 0,000009 ABD Doları olarak fiyatlandırılmıştır ve 231,381,023 ABD Doları işlem hacmine sahiptir.

Para birimi son 24 saatte %3.13 yükseldi ve şu anda CoinMarketCap’te 2502. sırada. Safe Moon dijital para biriminin fiyat trendini aşağıdaki grafikte görebilirsiniz. Grafikte görülebileceği gibi, SafeMoon (SFM) De dijital para birimi 20 Nisan 2021’de en yüksek fiyatına veya ATH’ye ulaştı.

SafeMoon dijital para birimi nasıl alınır ve satılır?

Diğer kripto para birimlerini alıp satmak gibi, SafeMoon (SFM) dijital para birimini alıp satmak için döviz bürolarını kullanabilirsiniz. Bunun için aşağıda sizlere tanıtacağımız döviz bürolarından birine kayıt olmanız gerekmektedir. Ancak bunu yapmadan önce, sabit paralardan birini satın alın ve ardından dijital para borsalarında bu kripto para birimlerine dönüştürebilirsiniz.

SafeMoon dijital para biriminin USDT, WBNB ve BUSD döviz çiftleri ile alınıp satılabileceği unutulmamalıdır.

SafeMoon dijital para birimi yedek borsaları

SafeMoon (SFM) dijital para birimi satın alma bölümünde belirtildiği gibi, SafeMoon (SFM)dijital para birimi satın almak için döviz bürolarını kullanmalısınız. Hangi borsaların bu kripto paraları desteklediğini bilmiyorsanız yazının bu bölümünü okuyarak bu alanda bilgi alabilirsiniz. Bu dijital para birimi yedekleme değişimleri aşağıdakileri içerir.

1.PancakeSwap: Pancake Swap, BEP-20 standardı ile token alışverişi için merkezi olmayan borsalardan biridir. Borsa, bir AMM otomatik pazarlama modeli kullanır. Bu değişim, SafeMoon (SFM) dijital para birimini alıp satmak için en iyi seçenek olabilir.

2.BitMart: BitMart borsası 2018 yılında faaliyete geçmiştir ve bu borsa merkezi borsalar kategorisindedir. BitMart Exchange, SafeMoon (SFM) dijital para birimine ek olarak Ripple, Dogecoin, Bitcoin, Ethereum ve ..

SafeMoon

3.WhiteBIT: White Beat Exchange, Aralık 2018’de faaliyete başladı. White Beat Exchange, kripto para birimlerinin değişimi ile ilgili hizmetler sunan merkezi bir borsadır.

4.ZBG: 2018’de başlatıldı ve ZB.COM’un bir yan kuruluşudur. Borsa ayrıca Android ve iOS için mobil uygulamalar da sunuyor.

5.MXC.COM: Bu borsa aynı zamanda merkezi borsalardan biridir ve Nisan 2018’de başlatılmıştır.

SafeMoon (SFM) dijital para borsalarını tanıdıktan sonra yazının bir sonraki bölümünde bahsettiğimiz cüzdanları bu dijital para birimini güvenli bir şekilde saklamak için kullanabilirsiniz.

SafeMoon dijital para birimi hangi cüzdanlarda saklanabilir?

Safe Moon dijital para birimini saklamak için Trust cüzdanını kullanabilirsiniz. Bu para birimi kodu, Binance chain veya BSC’ye dayandığından yalnızca BEP-20 ağında saklanabilir. Aşağıda, bazı güvenilir cüzdan özellikleri örnekleriyle tanışabilirsiniz.

Trust wallet, Android ve iOS işletim sistemleri için kurabileceğiniz mobil cüzdanlardan biridir. En ünlü ve saygın borsalardan biri olan Bainance Exchange, Trust Wallet’ı destekler. Bu cüzdan, şifreleri saklamak için yüksek güvenliğe sahiptir.

SafeMoon (SFM) geleceği nedir?

SafeMoon (SFM) dijital para birimi, dijital para piyasasına uzun süredir girmiyor ancak bu dijital para biriminin piyasaya sürülmesinden bu yana geçen kısa süre göz önüne alındığında, bu kripto para biriminin önemli ölçüde büyüdüğü görülüyor.

Bu para birimi kodunun hedefleri vardır ve bu dijital para biriminin geleceğinde etkili olabilecek bu protokolün yol haritasında belirtilmiştir. Safe Moon protokolü, Safe Moon programını, cüzdanı ve oyunları yılın ikinci çeyreğinde tamamlamayı planlıyor.

Protokol ayrıca ekibini genişletmeyi ve gücünü artırarak hedeflerine ulaşabilmeyi hedefliyor. Çoğu Afrika pazarına girmek bu protokolün başka bir programıdır.

Son söz

Bu yazımızda SafeMoon (SFM) dijital para birimini incelemeye çalıştık. Bu dijital para birimi, son birkaç gündür yaşadığı fiyat artışı nedeniyle artık gündemde. SafeMoon (SFM) dijital para birimi, DeFi kategorisinde yer alır ve alternatif bir finansal sistem sağlamayı amaçlar.

DAX nedir? DAX endeksi nedir?

DAX 40 hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

Bu dijital para biriminin Bainance akıllı zincirini veya BSC’yi temel aldığına dikkat edilmelidir. Bu yazımızda sizlere tanıttığımız döviz bürolarında güvenli işlem yapabilir ve satın aldıktan sonra Trust cüzdanına kaydedebilirsiniz. Bu dijital para birimini tanımlamanıza ve size gerekli ve yeterli bilgileri sağlamanıza yardımcı olabileceğimizi umuyoruz.

 

Detaylı bilgi almak için Altkoinal Uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Related posts

NFT Nedir, Ne İşe Yarar?

Atilla

Solana (SOL) Nedir? Solana Canlı Fiyatı

Atilla

DeFi (veya “merkezsiz finans”) Nedir?

Atilla