Altcoin Analiz

DOGECOIN: Kripto tüccarları varlıkları tükenmeden önce 5 kez uyarıldı

DOGECOIN: Kripto tüccarları varlıkları tükenmeden önce 5 kez uyarıldı

DOGE: Kripto tüccarları varlıkları tükenmeden önce 5 kez uyarıldı

DOGECOIN – VORTECS™ Skoru , Herkes bir kripto boğa piyasasını sever, ancak her yeşil dalga kaçınılmaz olarak yan veya aşağı hareket dönemlerine yol açar.Nitelikli tüccarlar, piyasa döngüsünün bu aşamalarının da kâr fırsatlarıyla dolu olabileceğini biliyorlar. Sadece bir dijital varlığın yukarı yönlü fiyat hareketlerini değil, aynı zamanda düşüşleri ve düzeltmeleri de bir pozisyondan ne zaman çıkılacağına ve kazançların kilitleneceğine karar verirken faydalı olabilir ve fiyatları düşen kripto varlıklarını açığa çıkararak kârın eklenmesine yardımcı olabilir.

Görevi, yılların geçmiş verilerini elemek ve her bir varlığın etrafındaki piyasa ve sosyal koşulların kombinasyonunun geçmişte keskin yukarı veya aşağı fiyat hareketlerinden önce gelenlere benzeyip benzemediğini belirlemektir.

Herhangi bir anda, bir kripto para birimi jetonunun yüksek VORTECS™ Skoru, görünümünün tarihsel olarak yükseliş eğiliminde olduğu anlamına gelir; ancak 30’un altındaki düşük puanlar, geçmişte gözlemlenen kalıpları genellikle fiyat düşüşlerinin izlediğini göstermektedir.

Red VORTECS™ Skorları, koyu yeşil olanlardan çok daha nadirdir. Bu tür puanların gözlemlenebildiği en yaygın senaryo, kripto varlıklarının ani yükselişler görmesi, aşırı alım yapması ve ardından büyük düzeltmeler görmesidir.

İşte, fiyatları düşmeden önce kripto varlıklarında yanıp sönen kırmızı VORTECS™ Puanlarının göze çarpan beş örneği.

DOGECOIN - VORTECS™ | altkoinal.com

DOGECOIN (DOGE), 8 Nisan haftasında birbirini yakından takip eden çok yüksek ve çok düşük VORTECS™ Puanlarının bir örneğini sundu.

13 Nisan sabahı varlığın puanı 80’in üzerine çıktı, fiyat eğrisi hala yaklaşık 0,073 dolar civarındaydı (ilk kırmızı daire). Görünüşe göre model, ünlü tweet’lerin tanıdık bir düzenlemesini ve artan ticaret hacmini algıladı. 12 saatten kısa bir süre sonra, fiyat çizgisi onu takip ederek 0.141 dolara kadar yükseldi.

Bununla birlikte, fiyat en yüksek değerine ulaşmadan önce bile, algoritma, VORTECS™ Skoru 30’un altındaki kırmızı alana düştüğü için, tarihsel olarak Dogecoin’in rallilerini ribaundların izlediğinin sinyalini verdi. Bunu birkaç saat içinde 0.110$’a bir düzeltme izledi.

DAX nedir? DAX endeksi nedir?

DAX 40 hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

VORTECS™ Skoru, yatırımcılara ne zaman uzun veya kısa gideceklerini söylemek için tasarlanmasa da, belirli bir varlık için tarihsel olarak yükseliş veya düşüş koşullarının yararlı bir göstergesini sağlayabilir.

COTI: Büyük artış, sert düşüş

DOGECOIN - VORTECS™ | altkoinal.com

DOGECOIN, 26 Ağustos’ta bir saat içinde 0,29 dolardan 0,45 dolara keskin bir artışın ardından, COTI fiyatı bir düzeltmeye yenik düşmeye başladı.

Hızla 0,37 dolara düştü ve ardından 0,42 dolara yükselirken tekrar yukarı yönlü hareket kazanmaya çalıştı.

Bu noktada, VORTECS™ algoritması, gözlemlenen koşullar ile COTI’nin geçmişteki fiyat düzeltmeleri arasındaki benzerlikleri fark etti ve fiyat hala yükselişteyken kırmızı bir puan (grafikteki kırmızı daire) yaktı. Flaş iyi bir şekilde yerleştirildi, iki saat içinde COTI rotasını tersine çevirdi ve yaklaşık 0,35 dolara düştü.

YAKIN: Bir dip mi yoksa ikinci bacak mı?

DOGECOIN - VORTECS™ | altkoinal.com

7 ve 9 Eylül arasında, NEAR Protokolü üç gün içinde 6.00 dolardan 11.58 dolara yükseldi. Tüm kripto tüccarlarının kafasındaki soru şuydu: NEAR bundan sonra nereye gidecek?

DOGECOIN , fiyat zirvesinden birkaç saat sonra, tokenin VORTECS™ Skoru 30’un altına düştü (grafikteki kırmızı daire), Markets Pro abonelerine tarihi emsallerin rallinin başka bir ayağından ziyade yakın bir düşüş önerdiğini bildirdi.

Tesla Hissesi Nasıl Alınır?

Nasdaq 100 nedir? Nasdaq 100 endeksi nedir?

 NASDAQ hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayın

NEAR’ın fiyatı 11.00$ civarındaydı ve puanı kırmızıya döndüğünde hala yükseliyordu; 36 saat sonra 9,00 dolara düştü

DOGECOIN NMR: Fiyat zirvesinde Kırmızı Puan

altkoinal.com

Numeraire (NMR) 4 ve 5 Nisan’da harika gidiyordu ve VORTECS™ Skoru 30’un altına düştüğünde (grafikteki kırmızı daire) fiyatı hala 78.07 $’lık zirveye doğru ilerliyordu. Bu, geçmişte NMR’nin benzer rallilerini, fiyatın hızla soğumasıyla takip ettiğini gösterdi.

DOGECOIN tabii ki, düzeltme, en düşük Puanın ardından iki saatten daha kısa bir süre içinde başladı, NMR’nin fiyatı takip eden iki gün içinde 63,00$ civarına geriledi.

DOGECOIN STX: Fiyat yükselmeden önce yeşil, düşmeden önce kırmızı

altkoinal.com

8 Ekim haftasında, Stacks (STX) birbirini izleyen iki gün içinde hem ultra düşük hem de ultra yüksek VORTECS™ Puanlarını yakmayı başardı. 9-11 Ekim tarihlerinde STX, 1,44 dolardan 2,29 dolara güçlü bir ralli gördü ve ardından tokenin fiyatı düşmeye başladı.

DOGECOIN bu noktada, VORTECS™ algoritması, geçmişte genişletilmiş düzeltmelerden önce gelen ve kırmızı bir puan vererek (tablodaki ilk daire) faktörlerin bir kombinasyonunu tanıdı. Gerçekten de, STX kısa süre sonra takip eden 30 saat boyunca aşağı yönlü bir yörüngeye girdi ve tüm yol boyunca 1,86 dolara düştü.

Bununla birlikte, geri çekilmenin ortasında, madeni paranın VORTECS™ Skoru keskin bir şekilde yükseldi ve hala düşmekte olan bir fiyata karşı 88’e ulaştı. Görünüşe göre, madeni para çevresindeki piyasa ve sosyal koşullar, geçmişte benzer büyük düzeltmeleri daha da büyük yükselişler takip ettiği için tekrar yükselişe geçti.

Tabii ki, haftanın en yüksek VORTECS™ Skoru kaydedildikten 16 saat sonra, STX’in rallisi haftanın en yüksek fiyatı olan 2.39$’a doğru devam etti.

EN İYİ ALTKOİNLERİ SATIN ALMAK İSTİYORSANIZ

BURAYA TIKLAYIN

Detaylı bilgi almak için Altkoinal Uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Related posts

Dogecoin (DOGE) Nedir? Dogecoin Canlı Fiyatı

Atilla

Likidite Havuzu Nedir?

Atilla

Avalanche (AVAX) Nedir? Avalanche Canlı Fiyatı

Atilla